3 februari in de Utrechtse Sportkrant

Teaser Redactie Utrechtse Sportkrant

Morgen in een gloednieuwe Utrechtse Sportkrant: schaker Casper Schoppen, zwemtrainster Grietje Radema, schaaksport, sportschool Foxtraining, UVV Honkbal, aanbesteding zwembad Brandenburg, sporttalent honkbal Tijmen Takke, hoogleraar sportgeneeskunde Frank Backx over de Utrecht Marathon, Kampong Cricket, Sporthuis Bunnik, vrouwen Saestum, Nederlands kampioen bridge, voetbal van SVL, plus een exclusieve bijlage over de Sportprijs Utrecht (lees verder)

In de krant:

Schaker Casper Schoppen klopt wereldkampioen

Voor zwemtrainster Grietje Radema hebben alle kinderen talent

Promotie schaaksport begint bij basisonderwijs

Persoonlijke aanpak staat centraal bij sportschool in oud kantoorpand

UVV trots op toewijzing jeugd EK honkbal

Aanbesteding zwembad Brandenburg opgeschort

Voortreffelijk EK basis voor carrière Tijmen Takke

Hoogleraar sportgeneeskunde Frank Backx nauw betrokken bij de Utrecht Science Park Marathon

Kampong Cricket

Sporthuis Bunnik is aanjager van sporten en bewegen

De sportagenda

Vrouwen Saestum uitgebekerd

Verbeek Nederlands kampioen bridge

FC Utrecht als tussenstation voor een wereldreis

Kort nieuws

Historische middag bij SVL in Langbroek

 

De krant van 3 februari heeft een 12-pagina tellende bijlage van de Sportprijs Utrecht waarin alle genomineerden uitgebreid in woord en beeld worden voorgesteld:

Sportman: Lars van der Haar (veldrijden) | Kaj Hendriks (roeien) | Jesse Puts (zwemmen)

Sportvrouw: Inge Janssen (roeien) | Dafne Schippers (atletiek) | Anna Jochemsen (paraskiën)

Sporttalent: Kyra Wapperom (karate) | Julian Rip (honkbal) | Tijmen Takke (honkbal) | Christiaan Hendriksen (judo)

Sportploeg: Kampong Heren 1 (hockey) | RUS Dames 1 (rugby) | UZSC Heren 1 (waterpolo)

Sportcoach: Gijs Ronnes (beachvolleybal) | Herman van den Berg (zwemmen) | Alexander Cox (hockey)

Sportvereniging: SVE Tafeltennis | Skatepark Utrecht | Taekwon Utrecht

Sportvrijwilliger: Wijnand Vellekoop (VC Majella en SV Lunetten) | Geert-Jan van Dijken (ULTC Iduna) | Hans van Barneveld (U.S.V. Elinkwijk)

Er kan tot 8 februari ook nog op deze finalisten gestemd worden op de website http://www.sportprijs-utrecht.nl/stempagina/

 

Benieuwd? Bestel de uitgave hier alvast, of verzeker je van wekelijks verrassend regionaal sportnieuws door een (proef)abonnement te nemen!